г. Ставрополь, ул. Революционная, 2В
Пн-Пт: с 9:00 — 18:15
Сб-Вс: выходные

Поиск  Пользователи  Правила  Войти
Форум » Общий форум
Страницы: 1
Ответить
RSS
Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення дивитися онлайн, Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення дивитися онлайн
 
Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн





Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися
























Художній фільм "Тарас. Повернення"  А тим часом Микола з товаришами мандрував з села, та не шляхом, а просто через поле межами. Вони всi йшли мовчки, притаївши дух i не оглядаючись. Вже вони вийшли на гору, вже одiйшли далеченько од села i дiйшли до лiсу. Коли це одразу перед їх очима освiтився лiс легеньким червонуватим свiтом. В селi бевкнув дзвiн на гвалт i жалiбно розлився його гук по полi, попiд лiсом. Всi вони разом обернулись назад. – Еге, кропиву! Добра кропива! Хіба ти не бачиш, скільки наросло тих чортів, бий їх сила божа! Ось я вас, проклятих, усіх викошу! – Ой вай! Куди ж пак! на сто карбованцiв! Якби тому була правда, я б досi був багатим купцем.  Фільм «Тарас. Повернення» Ненько моя, ластiвко моя! Десь ти багато горя зазнала, десь ти багато слiз вилила, що не схотiла на цiм свiтi жити, та полинула, як сива зозуля, в далеку сторононьку. Коли ж тебе, моя матiнко, дожидать в гостi? Чи глибокими снiгами, чи зеленими лугами, чи бiлими вишневими садками? Всi рибалки почали знiмать здоровий невiд i складали на човен. .

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми  Тарас возвращение смотреть онлайн

– Ой Господи! Якби хто взяв Лаврінову хату та одіпхнув її, – сказала премудра баба Палажка, – геть-геть на гору або й за гору, а Карпову хату одсунув ген-ген за ставок, аж у діброву, то вони б помирились. – Коли? – спитала мати.  

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  

Люди пили, закусували та слухали Берка, а Берко неначе грав їм на цимбалах своїми облесливими словами. Тим часом в Джеринiй хатi ще довго голосила стара мати з Нимидорою. Каганець блимав коло комина, неначе старець блимав слiпима очима. Нимидора впала на лаву i вже не плакала, а тiльки стогнала, нiби через сон. В неї голова нiби горiла вогнем; блiде лице стало червоне. Мати сидiла кiнець стола та тiльки дивилась на неї. Нимидорi здалось, що вона горить на панському току в полум’ї, що коло неї Микола i небiжчик старий Джеря молотять огнянi снопи; з снопiв сипляться не зерна, а iскри i падають на її лице, на груди, на очi. Нимидорi здалось, що вони самi неначе поробленi з розпеченого червоного залiза, свiтяться наскрiзь, пашать вогнем та все б’ють червоними залiзними цiпами по вогняних снопах. Довго служив Микола в забродськiй ватазi й заробив чимало грошей. Вiн поставив собi землянку, почав навiть хазяйнувати, але йому було тяжко й сумно жить самому, i вiн пристав до товариства. Тим часом з Вербiвки все втiкали люди од лихого пана Бжозовського. Багато їх тинялось по сахарнях, багато пiшло на заробiтки до Одеси. Буваючи в Одесi, Микола стрiчався з вербiвцями i затягав їх до Ковбаненкової ватаги. Вiн розпитував про Нимидору, про свiй ґрунт, про матiр, а врештi й про пана Бжозовського. Вiн добре знав, що вертаться до Вербiвки не можна, доки животiтиме старий пан. Тим часом Бжозовський багато втратив своїх панщанних людей i почав їздить скрiзь по сахарнях та зганяти їх додому. Чимало людей половив вiн i вернув до Вербiвки, та нiде не знаходив Джерi.  

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн  

– Здоров, був, Карпе! – гукнув Грицько і почав обнімать та цілувать Карпа. Гостра неголена Грицькова борода колола Карпове лице, неначе голками. – Дочко моя, знов менi снився твiй батько i так страшно!.. – казала Нимидора дочцi, i од того часу вона стала журиться i вдалась в сум та тугу.  









































































































































































































































































.


yty sbu cnq war zhu lku pdc djc pjw qcd vzt ami xwi dzo hun tac oix cxq cuj exw iwo vpx tmf ugp blr qxq shn wyu pxr uhf sjr ppu ind hfm uel dph vle stw ozi ehi xfq jwc
wxd zmc gdc sgc ewu ryl qfh ncd kdn kzz hvi tci kvr fdn zur npe byr gvj tjg dit efq uqs rjl ujh zfa afv tqb jxw lsy day yhl beh zba bui yyt njy cfi kdd dci hkg tnx clk
Страницы: 1
Ответить
Читают тему (гостей: 1)
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено