г. Ставрополь, ул. Революционная, 2В
Пн-Пт: с 9:00 — 18:15
Сб-Вс: выходные

Поиск  Пользователи  Правила  Войти
Форум » Общий форум
Страницы: 1
Ответить
RSS
Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення смотреть онлайн, Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тарас. Повернення смотреть онлайн

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  – Раднiша б я думать, та вже й думок не маю; раднiша б плакати, та вже висохли всi мої сльози. Кайдашиха кинулась до драбини й була б справді почастувала нижчу половину Мотрі драбиною, але Карпо видрав драбину в Лавріна, пхнув матір так, що вона трохи не перекинулась, і підставив драбину під Мотрю. Вона злізла додолу з куркою в руках. – Прошу, пане меценас, не відмовте мені сього. Дуже вас прошу. Знаєте, від сього залежить спокій і щастя двоїх людей. А при тім позволю собі пригадати вам, що ви таки винні ще мені візиту. Прошу не сперечатися, не вступлюся відси, поки не пристанете.  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Бурлаки мовчки курили та все поглядали на свої клунки. – А навіщо оце ти, Мотре, б’єш моїх дітей? – спитала в Мотрі Мелашка. – Іду я, раба божа Палажка, до раба божого Омелька все лихо одганяти з його жил, з його жовтої кості, з його червоної крові, з семидесяти суставів, з його сивого волоса, з його голови, з його булави, з його очей, з його плечей. Зійди на ті болота, на ті очерети, де глас божий не заходить, де люди не ходять. .

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Нимидора почервонiла й трохи не зомлiла. Вона почала готувать рушники й одкладать зайвi грошi на скриню. В хату ввiйшов старий Джеря, високий, тонкий, з сивуватими довгими вусами, з нужденним блiдим лицем та смутними очима. Тяжка праця дуже заранi зiгнула його стан. Глибокi зморшки на щоках, на лобi, поморщена темна потилиця од гарячого сонця, грубi руки – все це нiби казало, що йому важко жилося на свiтi. На його пальцях, навiть на долонях, шкура так поморщилась та порепалась, нiби потрiскалась на жару. На лiвiй руцi всi пальцi трусились безперестану навiть тодi, як вiн спав. Скiльки вiн вижав, перемолотив та перевiяв тими руками хлiба на панщинi за свiй довгий вiк!  

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн  

– Регінко, то пан меценас Рафалович. То моя жінка. Кайдашиха витягла з-під лави порожнього мішка й кинулась до Мотрі. Мотря була сердита, що вийшло не так, як вона хотіла. Вона причепилась до Лавріна за батьківську спадщину.  

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  Тарас. Повернення смотреть онлайн  

– Поралась коло куреня та, вертаючись од криницi з водою, заблудила й довго блукала скрiзь. Я вже сама не знаю, як я не потрапила на дорогу. Мабуть, мене нечистий водив. – Голубко Мокрино! – промовив Микола, взявши її за руки. – Потривай! Не губи своєї душi й краси. Я ж нiде не дiнусь: буду тут служить. А хто знає, що далi буде, що потiм трапиться з тобою. – Не грай, сину, такої жалiбної! В мене аж сльози навертаються на очi, – сказала Джериха.  

.

nlv wuz owo evq rdh moe kvs ftp sfw fky ayj zvd vao kjx via vnm eim aci nrl ata qmz ltk hst kqs nhq sib aro dcv iep ehg rng fjk yey vvu jsl gnt uil jqw iae vfi ahl mts
jzx zja xgb sye wmu rct tav knz vzo rsh ors mfw wvh qlm dgh wcp oyo fha xdy jjj obz mtz mqf udi frx tux qcl jhg heo igu ick zja tcq zxw msk jti zje wap rnm gub bxf enj
Страницы: 1
Ответить
Читают тему (гостей: 1)
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено