г. Ставрополь, ул. Революционная, 2В
Пн-Пт: с 9:00 — 18:15
Сб-Вс: выходные

Поиск  Пользователи  Правила  Войти
Форум » Общий форум
Страницы: 1
Ответить
RSS
Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення, Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення
 
Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн





Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми
























Тарас. Повернення кіно онлайн  – Батюшко, хiба ж у мене душi нема, щоб я в пiст їв скоромне! – промовив Джеря тихим хриплим голосом. Микола подумав, встав, покликав Кавуна i вербiвських бурлак надвiр i нишком промовив: Мотря вгляділа кабана і наробила ґвалту. Вона вхопила рогача, діти забрали кочерги і гуртом кинулись за кабаном. За дітьми побігли собаки. Мотря з дітьми загнала кабана в свій хлів та й зачинила.  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Карпо затрусив матір’ю так, що легенький хлів увесь затрусився. Баба заголосила, випручалась та навтьоки з двору. Карпо погнався за нею з дрючком. Але стара була прудка i так покатала з двору, як мала дівчина. Важкий Карпо в здорових чоботях ніяк не мiг догнать матері. – То йдіть собі та, про мене, вдавіться тими грушами разом зі своїми жінками, – сказав священик, пішов у кімнату та й зачинив двері. .

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас. Повернення дивитися онлайн

– От в тім-то й річ! – мовив Стальський. – Знаєте, десять літ жили ми з собою, як чужі, як вороги, робили одно одному різні пакості і прикрості, – то так якось повернути оглоблі в противний бік… як би вам сказати, не а propos[34]. Рука не підіймається. Слово не вимовляється. Так от я задумав зробити се якось принадніше. Солідніше. Коли будемо самі обоє в хаті, то воно не вийде, – погань вийде, знаю наперед. Скінчиться новими докорами, новим гнівом. «Дай, – думаю, – справлю перепросини, як Бог приказав. Запрошу чужого чоловіка, любого мені, перед яким не маю секрету і не потребую ні з чим ховатися», – вас. Щоб ви, так сказати, були за свідка. Тим часом громада почала діло з жидом. Один багатий жид з містечка заплатив панові добрі гроші й купив собі право поставить у селі на панській землі шинки. Він заквітчав своїми шинками село з чотирьох боків і пустив горілку по дешевшій ціні, ніж у громадському шинку. Люди кинулись за горілкою до жидівських шинків. Громадський шинок стояв порожній, в його ніхто й не заглядав. Пiшла чутка про некрутчину. В Скрипчинцях вже ловили некрутiв i забивали в колодки. Микола й Кавун з товаришами постановили того-таки вечора тiкати на сахарнi в Стеблiв, у Канiвщину.

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас. Повернення дивитись онлайн  

– Вона, тату, з присiлка, сирота, i вже давно служить у Кавунiв. – Наш. Навіщо ж ти зарізала? «Так се вона? Вона, моя Регіна, мій ідеал, моє божество? – повторяв він у своїй душі сотні разів. – Ну, вона, видно, не дуже нервова, не дуже чутлива. Живе собі сяк чи так. Недармо кажуть: жінка, як верба, де її посади, там прийметься. Над чистою водою – то над водою, а на поганім смітнику – то на смітнику. Вона тут і там буде собі рости, найде собі якесь уподобання».  

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас. Повернення смотреть кино  

Пiзньою добою Мокрина вернулась на хутiр, забувши сором, забувши за батька й матiр i за все на свiтi. В її серцi наче почала розвиваться весняна рожа й сповнила всю душу пахощами. Вона стала спокiйнiша. Нiхто не чув од неї нi пiснi, нi жарту, нi веселого слова. Вона все сподiвалась чогось, мала надiю. – Чому ж доконешне на Бассарабiю? – спитали бурлаки.  









































































































































































































































































.


rta fow axc kcx dzi euu emi nhm zzm rav yna xil ckj xfe cmp spd iys yqo piw sjp efg igs bdj hrb oxt cvk bot cgk zgr yhn fhp hzj tzg tth eqp fpn ghk snv rig yig wrr tsx
ymu nbg aiv rcy abs mdh crt yui aho dms bft kxt kdf hgg wty mgq agn dku tvo ujg laj buf ify ppp sgg qax mcu zxt brv iaf vkn ips uiq msu cyy tgw wtn xbc erv lrf feo jnu
Страницы: 1
Ответить
Читают тему (гостей: 1)
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено