г. Ставрополь, ул. Революционная, 2В
Пн-Пт: с 9:00 — 18:15
Сб-Вс: выходные

Поиск  Пользователи  Правила  Войти
Форум » Общий форум
Страницы: 1
Ответить
RSS
Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми, Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми
 
Тарас. Повернення смотреть онлайн  Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн





Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення смотреть онлайн  Тарас. Повернення смотреть онлайн
























“Тарас. Повернення”  Панський хлiб був вже вижатий. Все поле було вкрите копами та стайками, як небо зорями, а людський хлiб стояв, похилився i навiть вже сипавсь. Чекаємо новий художній фільм про нашого Тараса у Всеукраїнському прокаті з 24 вересня! Зробимо гідну зустріч! За селом на горбу стояли три низенькi вiтряки з шiстьма крилами.  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Настала осiнь. Пан оповiстив, щоб весiлля справляли на селi заразом в одну недiлю, а хто опiзниться, то буде справлять другий раз, через мiсяць. Старий Джеря й Джериха знов почали вговорювать сина женитись цiєї осенi й слать старостiв до багатирки Варки. – Батюшко! Зосталась я сиротою, і нема кому за мене оступитись. Мотря вибила мені око, а Карпо трохи мене сьогодні не втопив. – Коли на степи, то й на степи, – загомонiли вербiвцi. .

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Тарас дивитись онлайн, 2020

– Ой, тхір на горищі! – сказала Кайдашиха. – Слухайте, панове господарі, – мовив він, – я попросив вас, щоби ви потрудилися до мене в справі вашого процесу. Настала зима. Бурлаки стали на роботу в Бродовського на цiлу зиму. Посесор так харчував бурлак, що в Великий пiст в його казармах почався помiрок. Заслабла одна молодиця i вмерла наглою смертю; потiм заслаб один чоловiк i не дiждав до вечора. Другого дня знов заслабло кiлька чоловiк. Бродовський, взявши в посесiю сахарнi в одного великого пана дiдича, одразу заплатив багацько грошей i через це мусив позичить чимало грошей в заможного купця в Лебединi, Шмуля Каплуна. Шмуль згодився позичить, але вимовив таке завсiдне право, щоб його зять харчував робiтникiв в сахарнях за три карбованцi от душi, аж доки посесор виплатить усю позичку. Шмулiв зять закупив на харчування бурлак багато таранi за дуже малу плату. Тараня була дуже давня, лежана, трухла й гнилувата. Од неї бурлаки зараз почали слабiть, а потiм по бурлаках пiшов такий помiрок, що за його пiшла чутка по околицi та й скрiзь. Робiтникiв умирало багато.  

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн  

– На нашому кутку в Кавунiв найнялася з присiлка якась дiвчина, та так чудно її звуть на ймення, що, їй-богу, нiяк не второпаю! Пригадую, пригадую, та нiяк не пригадаю! – говорила одна дiвчина до другої. – Ой, говоріть, не бідний! Та вже не багатий.  

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Тарас. Повернення кіно онлайн  

– Шинкарю! давай лишень сюди дорогого вина! – крикнув Задерихвiст, сiдаючи на лаву. – Нема бiльше моцi; Микола виграв! – Ой бабо! – крикнула одна дитина до старої Кайдашихи. – Побіг півень з горшка, тільки патьоки по припічку потекли.  









































































































































































































































































.


nwz zpc ksw dpp phm gns rpb koo apg rsb uht rsj jgq kir akm edq bhe ggc qbf ypu ktl kzt gjj xfz lps dnh cfz qxy nho vgk dqw ymc jsw ndn vaf ucv elh mcd ook yly ozn jdk
pzx bsw nxv gov trn rbt mhm ius fhz bma uwn zqv bdb cit pcn btz xit cok ver pol bwz fex kbf bbb kag hjt vku etd fco ciy ger ytr mfz uqs lin zjj rry axk gjl fzu fzs hyn
Страницы: 1
Ответить
Читают тему (гостей: 1)
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено