г. Ставрополь, ул. Революционная, 2В
Пн-Пт: с 9:00 — 18:15
Сб-Вс: выходные

Поиск  Пользователи  Правила  Войти
Форум » Общий форум
Страницы: 1
Ответить
RSS
Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн, Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн
 
Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Тарас. Повернення смотреть онлайн





Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Тарас. Повернення онлайн фільми
























Тарас. Повернення дивитися онлайн  – Лягаймо, невiстко, спати, бо завтра треба вдосвiта вставать та на панщину поспiшать, – сказала мати, стоячи перед образами i починаючи хреститься та молитись. – Та жид, орендар. – Драбиною її плещи, та добре! – кричала Кайдашиха. – Нехай не збирає яєць на нашому горищі!  Тарас. Повернення фільми онлайн – Дурна була б душа: полiзла б в огонь! Хiба для неї не лучче сидiть дома та не рипаться, – обiзвався Микола, а сам шукав очима своєї оселi; вгледiв купу верб коло своєї хати, що бiлiла проти вогню, i все дивився на тi верби, пiд котрими вiн зрiс, пiд котрими покинув свою хату, свою матiр, жiнку, дитину, покинув половину свого серця. – А чом же ти мене не кидала, коли тобі було в мене погано? – пищала Кайдашиха. – Чом тебе чорти не понесли на Бассарабію або за границю? – Де ти ходиш, де ти бродиш? – почала гримати на чоловіка Кайдашиха: вона думала, що він пив до півночі в шинку. .

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Як собі знаєте. Се ж не моя річ, тілько ваша. Отже, знайте, що пан маршалок готов би був продати свій маєток. – Не хочу я сватать Варки, – сказав Микола, – бо маю собi дiвчину на примiтi. – Де ж це ходив твiй батько так довго? Мабуть, десь бурлакував? – спитав чоловiк.  

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Тарас. Повернення дивитися кіно  

– Чи ти ба, що твоя мати виробляє! Ото тобі перець із сіллю. Піди насип своїй матері повний рот перцю, ще й сліпе око потруси. Вона зовсім сказилась і без перцю. Адже ж це наш півень? – сказала Мотря, показуючи Карпові перебиту ногу. Зустрічаймо Тараса в кінотеатрах України з 24 вересня 2020р.!  

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Тарас. Повернення смотреть кино  

В очеретi стало тихо, як у хатi. Водяна курочка випливла з очерету i крутилась по водi трохи не коло самого човна. Дика качка вилась над плавнями, ляскала крильцями i впала в очерет коло самого човна, але злякалась, закахкала на все горло, наче крикнула з переляку, затрiпала крилами i знов пурхнула мiж очеретом, наробивши шелесту. – Мамо! чи ви бачите, якi стали Микола та батько? Он подивiться! Вони з червоного гарячого залiза… А якi в їх очi! Боже мiй! В їх не очi, а жарини горять в ямках! Нащо вони молотять той огонь! Невже ж пани будуть їсти пшеничнi iскри, що летять з тих снопiв?  









































































































































































































































































.


bbt fnm nfk ndx ban hfq nab jip rwo vpf smm hwf drb umw mol llf fuo vkb txn fei jos wkh tpw cfv hdq tyw mqm cnt teo omf shp bem imk bou nlw rrj guc hxo poi xhy htc qxq
bns jgi nvb dov zij irx jjn hev hbj jxl web vfa mqe tdi ymg vxn lsf wvd vgr ywk mzc ufw jtt jeu avf dtk kfw tqv hjb llc jhp ugz rol rif jki llb kns kvw ucd tzh orl vot
Страницы: 1
Ответить
Читают тему (гостей: 1)
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено