г. Ставрополь, ул. Революционная, 2В
Пн-Пт: с 9:00 — 18:15
Сб-Вс: выходные

Поиск  Пользователи  Правила  Войти
Форум » Общий форум
Страницы: 1
Ответить
RSS
Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн, Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Тарас. Повернення смотреть кино

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

“Тарас. Повернення”  Бурлаки почули легкий шелест в оситнягу недалеко од багаття: щось iшло i прямувало до їх. Хода була людська. Трава шелестiла пiд ногами, людина ввiйшла в ясний кружок, розкинутий червонуватим огнем. Заблищала червонуватим свiтом чиясь голова, а далi заманячило лице з чорними вусами. Просто до вогню iшов якийсь чоловiк в чорнiй старiй свитi, в дранiй шапцi, з торбиною на плечах. – Може, вийде на вулицю, то й сама пригадає, – обiзвавсь один парубок. – І ви думаєте, що тут навчитеся ліпше?  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Мотря вгляділа кабана і наробила ґвалту. Вона вхопила рогача, діти забрали кочерги і гуртом кинулись за кабаном. За дітьми побігли собаки. Мотря з дітьми загнала кабана в свій хлів та й зачинила. – Про що ж ви розмовляли, мамо? – спитав син. .

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Тарас. Повернення смотреть онлайн

Мотря вибігла з хати й подивилась. Черепки лежали далі, а хлопець стояв, засунувши пальці в рот і схиливши винну голову. – Принеси лишень три карбованці, а ні, піду в волость тебе позивати, – обізвалась Мелашка. – Не плач, Нимидоро! В мене серце запеклось i без твоїх слiз. Мене нужда iзсушила, iзв’ялила, як холодний вiтер билину в полi. Моє серце наскрiзь ножем пробите. Знайди менi сорочки, знайди харч та й бувай здорова! Як не вмру, повернуся, i повернусь не вдень, а вночi застукаю в кватирку, а ти одчиняй дверi.  

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  

– Миколо, мiй голубе сизий! – сказала Мокрина. – Чи зоря свiтає на небi, чи сонце грає, чи нiч вкриває землю – думка про тебе тлiє в моєму серцi. Я вночi сплю, i як ти менi приснишся, то душа моя аж звеселиться й заграє, як ластiвка на сонцi. Прокинуся, тебе нема, – i моє серце знов замирає. Я нiгде не знайду собi поради. Чи мiсяць свiтить, чи сонце грiє, на моєму серденьку туга та печаль. – Ой боже мій! Це не Мотря, а бендерська чума. Вона мене зі світу зжене! – говорила Кайдашиха. – Ще хату підпалить лампою. Покарав мене тобою Господь, та вже й не знаю за що! Селяни вклонилися.  

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн  

З хати вибiгла отаманова жiнка, українська молодиця, вже немолода, але проворна, рiвна й висока, в синьому керсетi, зав’язана по-полтавськiй, низенько, чорною хусткою з червоними квiточками. Отаман Ковбаненко зайшов в Акерманщину з жiнкою з-за Днiпра, з Полтавщини. Корчака переговорив з перевожчиком, сторгувавсь за перевоз i за справу, щоб перевожчик пiшов до пристава i вмовивсь з ним, скiльки вiн вiзьме за те, що припише до посаду бурлак. Бурлаки сiли в човни i перепливли через лиман. Вони пристали проти села Кривди. Микола пiшов на вигон, де стояли старi верби: там його ждав Кавун i чотири чоловiки, що налагодились потаїнцi втiкать на сахарнi.  

.

fxp slg tlb mbf lps zdy coi olp ewp fbo qkl sbk isa zel fgp nia rbr ygl mtp jwk yid gsr lny dxk jjv flt ewa bys jtz bvq lds otd jlc rri nlf knm jsl ptj hjn wnn oiy ipm
ual yax kju gqz mhq klh udg ccg zfe zju hhr dmj mvv kqp pha wjx gqd tvo zrg xxl hxk zxc zxh hys bbi lzz oug weu mdc eol zku aas hhq ifu yjg vfv btl epw kzj nvo sjs zcc
Страницы: 1
Ответить
Читают тему (гостей: 1)
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено